
Стоманена шина AREMA 132RE
Достъп до подробни спецификации, размери и стандарти за материали за стоманената релса AREMA 132RE (132 lb). Свържете се с GNEE RAIL за технически чертежи, сертификати за изпитване на материали и конкурентни цени.
Не
Технически характеристики и размери на релса 132RE
The132RE релса(обикновено наричана 132 lb релса) е тежък-стоманен релсов профил, проектиран и произведен в съответствие със стандартите на American Railway Engineering and Maintenance-of-Way Association (AREMA). Използва се предимно в тежко-товарни линии,-транзитни коридори с висока-плътност и високо-скоростни железопътни мрежи в Северна Америка, Южна Америка и други глобални региони, използващи американски стандарти.
Гарантираме 100% съответствие на размерите със стандартите на AREMA, като гарантираме безпроблемна съвместимост с вашите съществуващи фуги, свързващи плочи и стрелки. Избягвайте скъпи рискове от несъответствие на място. Следващата таблица очертава стандартните размери и технически спецификации на132RE профил, което помага да се осигури правилна инсталация и взаимозаменяемост в железопътни системи, базирани на AREMA-.
Чертежи на релси AREMA 132RE (132 lb).

Основна таблица с параметри на спецификацията за релса 132 RE
| Тип релса: | 132 RE |
| Номер на секция: | 13225 |
| Номинално тегло: | 132 lbs/yd |
| Стандартна дължина: | 39' |
| Стандартно пробиване: | 3-1/2" X 6" или 3-1/2" X 6" X 6" с 1-1/4" диам. дупки |
| Дължина на шарнира: | 24" или 36" |
| Тегло на шарнира: | Пръчки с 4 отвора: 70 lbs/pr с хардуер: 81 lbs/pr |
| 6 дупки: 117 lbs/pr с хардуер: 134 lbs/pr | |
| Болт на пистата: | 1-1/8" X 6-1/2" |
Раздел Таблица с параметри на механичните свойства за релса 132 RE
| Площ в²: | 12.95 |
| Модул на сечение в³: | Глава: 22,5 |
| Основа: 27.6 | |
| Инерционен момент в⁴: | 88.2 |
Как да изберем: AREMA 115RE срещу . 132RE срещу. 136RE стоманени релси
Theизбор на релси 115RE, 132RE или 136REзависи главно от натоварването на осите, плътността на трафика и разходите за жизнения цикъл. Докато 115RE и 132RE са подходящи за стандартни товарни и промишлени железопътни линии, 136RE обикновено се предпочита за тежкотоварни-приложения с по-високо натоварване на осите. За много железопътни проекти 132RE предлага балансирана комбинация от товароносимост, наличност на компоненти и ефективност на разходите.

| Профил | Номинално тегло | Височина на релсата (H) | Ширина на основата (B) | Ширина на главата (A) | Основни приложения |
| AREMA 115RE | 114,7 lbs/yd | 6-5/8"(168,3 mm) | 5-1/2" (139,7 mm) | 2-11/16" (68,3 мм) | Регионални товарни линии, лек железопътен транспорт, пътнически коридори и промишлени клонове със среден{0}}трафик. |
| AREMA 132RE | 132,1 lbs/yd | 7-1/8" (181,0 mm) | 6" (152,4 мм) | 3" (76,2 мм) | Магистрали-за превоз на тежки товари, високо{0}}транзитни системи и стандартни железопътни мрежи от клас I. |
| AREMA 136RE | 136,2 lbs/yd | 7-5/16" (185,7 мм) | 6" (152,4 мм) | 3" (76,2 мм) | Товарни линии с екстремно-натоварване на осите, остри завои, зони с високо-износване и-тежкотоварни промишлени железопътни гари. |
Химичен състав и механични свойства на релса AREMA 132RE
Релси AREMA 132REса произведени ввъглеродна стоманаикласове ниско{0}}легирана стоманаза да отговарят на различни натоварвания на оси, условия на износване и изисквания за обслужване. Изискванията за химичен състав, посочени от AREMA, имат за цел да осигурят здравината, твърдостта и устойчивостта на износване, необходими за тежко-товарни превози, промишлени железопътни линии и транзитни системи. Следната таблица обобщава границите на химичния състав за марките стомана, които обикновено се използват в производството на релси 132RE.
| Механични свойства на релсовата стомана AREMA 132 | |||||
| спецификации | Клас стомана | Твърдост | Якост на опън | Сила на провлачване | Удължение |
| (оценка, показана в мрежата) | HB | ksi | ksi | % | |
| AREMA (с химия от въглеродна стомана) | Стандартна якост (SS) | По-голямо или равно на 310 | По-голямо или равно на 142,5 | По-голямо или равно на 74,0 | По-голямо или равно на 10 |
| Междинна якост (IS) | По-голямо или равно на 350 | По-голямо или равно на 155,0 | По-голямо или равно на 105,0 | По-голямо или равно на 10 | |
| Висока якост / закаляване на главата (HH) | По-голямо или равно на 370 | По-голямо или равно на 171,0 | По-голямо или равно на 120,0 | По-голямо или равно на 10 | |
| AREMA (с ниско легирана стомана химия) | Стандартна сила (LA) | По-голямо или равно на 310 | По-голямо или равно на 142,5 | По-голямо или равно на 74,0 | По-голямо или равно на 10 |
| Междинна якост (IH) | По-голямо или равно на 325 | По-голямо или равно на 147,0 | По-голямо или равно на 80,0 | По-голямо или равно на 8 | |
| Висока якост / закалена глава (LH) | По-голямо или равно на 370 | По-голямо или равно на 171,0 | По-голямо или равно на 120,0 | По-голямо или равно на 10 | |
| Химичен състав на стоманена релса 132RE | ||||||||||
| АРЕМА 2019 | C% | Mn% | P% | S% | Si% | Ni% | Cr% | месец% | V% | Al% |
| Въглеродна стомана | 0.74 - 0.86 | 0.75 - 1.25 | По-малко или равно на 0,020 | По-малко или равно на 0,020 | 0.10 - 0.60 | По-малко или равно на 0,25 | По-малко или равно на 0,30 | По-малко или равно на 0,060 | По-малко или равно на 0,010 | По-малко или равно на 0,010 |
| Ниско легирана стомана (за стандартна якост) | 0.72 - 0.82 | 0.80 - 1.10 | По-малко или равно на 0,020 | По-малко или равно на 0,020 | 0.10 - 0.50 | По-малко или равно на 0,15 | 0.25 - 0.40 | По-малко или равно на 0,050 | По-малко или равно на 0,010 | По-малко или равно на 0,005 |
| Ниско легирана стомана (за вътрешна и висока якост) | 0.72 - 0.82 | 0.70 - 1.25 | По-малко или равно на 0,020 | По-малко или равно на 0,020 | 0.10 - 1.00 | По-малко или равно на 0,15 | 0.40 - 0.70 | По-малко или равно на 0,050 | По-малко или равно на 0,010 | По-малко или равно на 0,005 |
👉Заявка за 132RE MTC проба и бърза оферта (отговор в рамките на 2 часа)
GNEE RAIL доставя релси 132RE с възможност за проследяване на партиди и поддържаща документация за качество.Сертификати за изпитване на мелница(MTC) са достъпни за всяка пратка, предоставяйки химичен състав, свойства на опън и резултати от тестове за твърдост, за да се провери съответствието с изискванията на AREMA. При заявка могат да бъдат организирани-инспекционни услуги от трети страни.
Съвместими компоненти на пистата 132RE
Надеждната железопътна система изисква повече от релси. За да се осигури правилна инсталация и дългосрочна-работа, релсата 132RE трябва да се използва със съвместими компоненти на коловоза, проектирани за същия профил.GNEE РЕЙЛдоставя пълна релсова система 132RE, включително:
• 132RE Шарнирни пръти(рибни чинии):Предлага се в стандартен, компромисен и изолиран дизайн с конфигурации с 4 или 6 отвора за свързване на релси с еднакви или различни профили.
• Болтове и гайки:Високоякостни болтове с квадратна-глава или овална-шийка, използвани за закрепване на свързващи пръти и поддържане на сигурни връзки при динамични натоварвания и тежки условия на трафик.
• Обвързващи плочи(Основни плочи):Проектиран да разпределя натоварването на колелата от 6-инчовата релсова основа и да осигурява стабилна опора в рамките на системи за закрепване на дървени или бетонни траверси.
• Релсови щипки иКотви: Еластични скоби за закрепване и анкери за релси, предназначени да поддържат габарит и да контролират надлъжното движение на релсите в тежкотоварни релсови системи.





👉 Поискайте оферта за цялостни релсови системи 132RE
Набавянето на релси и подходящи аксесоари от един доставчик помага за намаляване на транспортните разходи и свежда до минимум проблемите със съвместимостта по време на монтажа. GNEE RAIL може да достави релси 132RE заедно със съвпадащи свързващи пръти, болтове за коловози, свързващи плочи, скоби за релси и други свързани компоненти за коловози като пълен пакет, опростявайки доставката и координацията на проекта.
Опаковка, логистика и търговски условия
GNEE РЕЙЛосигурява цялостна поддръжка за доставки за железопътни проекти 132RE, включително сигурно опаковане, гъвкави споразумения за доставка и-ориентирани към клиента търговски условия. Подкрепени от установени процедури за износ и надежден производствен капацитет, ние помагаме да се гарантира ефективна доставка и гладко изпълнение на проекти за клиенти по целия свят.
- Релсите 132RE са надеждно свързани със стоманени ленти и защитни дистанционни елементи, за да се сведат до минимум щетите по време на работа и транспортиране.
- Допълнителна-защита против ръжда може да се приложи към краищата на релсите и отворите за болтове за морски превози.
- В зависимост от дължината на релсата и обема на поръчката, релсите могат да се доставят с открити-горни контейнери, плоски-стелажни контейнери или насипни кораби за оптимизиране на транспортните разходи.
- Стоковите релси се предлагат без минимално количество за поръчка, докато новите производствени поръчки обикновено започват от 50–100 метрични тона.
- Стандартното време за доставка е 15–20 дни за стокови артикули и 30–45 дни за нови редовни поръчки.
- Налични са условия FOB, CFR, CIF и DDP, а при поискване могат да бъдат организирани-инспекции от трети страни от SGS, BV или TÜV.





Защо да изберете GNEE RAIL за 132RE Rail Supply?
GNEE RAIL съчетава установени производствени възможности с богат международен опит в железопътните доставки. Подкрепени от зрели производствени процеси и доказани експортни операции, ние осигуряваме надеждна поддръжка за железопътни проекти AREMA 132RE по целия свят.
- Мулти-стандартен производствен опит:GNEE RAIL има опит в доставкитеАРЕМА, ЕИК, и други релсови профили за международни проекти. Предишни доставки на60LB релси до МексикоиUIC54 и CR73 релси до Виетнамдемонстрираме нашата способност да поддържаме различни стандарти, като същевременно поддържаме надеждни графици за производство и доставка.
- Установен опит в износа:Нашият екип по логистика има богат опит в обработката на международни железопътни превози, включително166 тона 40LB релси за Перуи множество проекти в Латинска Америка и Югоизточна Азия. Предлагат се решения за контейнерни и насипни превози за различни изисквания на проекта.
- Гъвкави възможности за производство:Могат да бъдат доставени стандартни и персонализирани дължини, -схеми на пробиване в края на релсата и различни степени на стомана, за да отговарят на-специфичните изисквания на проекта.
Проверка на качеството (примерен MTC от експортирана пратка)
Примерният сертификат за изпитване на мелница (MTC) по-долу е взет от един от нашите успешно експортираниASCE 40иASCE 60железопътни превози и илюстрира документацията за качество, предоставена с нашите железопътни продукти. Подкрепени от установени процедури за управление на качеството и доказан опит в износа, GNEE RAIL доставя релси AREMA 132RE със специфични за партидата-сертификати за изпитване на мелница и поддържащи записи от инспекции за проверка на съответствието с приложимите спецификации.





Често задавани въпроси (FAQ) За 132RE Rail
В1: Могат ли 132RE релсови релси да се използват на релси 136RE?
A: Докато релсите 132RE и 136RE споделят една и съща ширина на основата (6 инча) и ширина на главата (3 инча), те се различават по височина (7-1/8 инча срещу . 7-5/16 инча). Стандартните фуги са специфични за профила; компромисните фуги обаче са проектирани специално за преход между тези два размера.
Q2: Какви стандартни дължини доставяте за релса 132RE?
A: Най-често срещаните стандартни дължини са 39 фута (11,9 м) и 80 фута (24,4 м). Персонализирани дължини могат да бъдат навити или нарязани, за да отговорят на специфичните изисквания на проекта.
Q3: Предлагате ли-проверки от трети страни (като SGS или BV)?
A: да Ние приветстваме и улесняваме инспекциите от трети-страни на производствения обект, за да проверим толерансите на размерите, марките стомана и механичните характеристики преди изпращане.
Популярни тагове: arema 132re стоманена релса, Китай arema 132re стоманена релса производители, доставчици, фабрика
Изпрати запитване










